HOTEL

  Čtyřhvězdičkový plně nekuřácký Hotel Restaurant Darwin disponuje 14 pokoji ve 2. patře a nabízí individuální přístup ke každému klientovi a výjimečný servis.

  Hotel nabízí dva jednolůžkové pokoje, deset dvoulůžkových pokojů a také dvě mezonetová apartmá. Všechny typy pokojů jsou nekuřácké. Ve všech pokojích najdete elegantní koupelnu s otevřeným sprchovým koutem a protiskluzovou podlahou, ložnici s pracovním stolem nebo komodou, satelitní LED TV, bezplatné WiFi připojení k internetu a ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech i bezplatné využití trezoru. Každý pokoj nabízí rozdílné dekorování, čímž získává zcela záměrně jinou atmosféru. Některý pokoj je více vhodný pro cestující, kteří potřebují nerušeně pracovat, jiný pokoj je předurčen pro odpočinek a relaxaci, další pokoj je určen pro romantický pobyt.

  Pro konání malých konferencí a meetingů pro Vás máme připraven salónek s denním světlem. Technické vybavení a cateringové služby zajistíme podle Vašich přání.

  Podmínky


  Příjezd

  14:00 – 21:30


  Odjezd

  07:00 – 11:00


  Zrušení rezevace

  Bezplatně lze stornovat pobyt do 3 dnů před plánovaným příjezdem.

  V případě stornování  pobytu 2 dny před příjezdem Vám budeme účtovat 50 % z ceny pobytu.

  V případě stornovaní pobytu později anebo v případě, že do hotelu nepřijedete budeme Vám účtovat 100 % z ceny pobytu.

  Děti a přistýlky

  Za dětskou postýlku pro 1 dítě od 0 do 2 let se platí 10 EUR na osobu a noc. Za přistýlku pro 1 starší dítě nebo dospělého se platí 25 EUR na osobu a noc. Maximální počet přistýlek/dětských postýlek na pokoji je 1. Přistýlky jsou na vyžádání a musejí být potvrzeny hotelem. Poplatky za doplňkové služby se nezapočítávají automaticky do celkové ceny a je třeba je zaplatit zvlášť během vašeho pobytu.


  Zvířata

  Domácí zvířata nejsou povolena.


  Přijímané platební karty

  VISA, MASTERCARD

  Vybavení


  Exteriér

  Zahrada, Terasa, Sluneční terasa


  Aktivity

  Golf (http://www.praguecitygolf.cz/),  Tenis, Badminton, Bowling, Pěší turistika, Cyklostezky, Minizoo Zbraslav


  Jídlo a pití

  Restaurace 8 – 23 hod, široká nabídka jídel a pití včetně jídel z masa a ryb, vegetariánských, veganských a bezlepkových

  Internet

  Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

  Parkování

  přímo před hotelem ZDARMA


  Služby

  Pokojová služba, Expresní přihlášení/odhlášení, Rezervace vstupenek, Úschova zavazadel, Denní pokojová služba, Společenské prostory,


  Obecné

  Denní tisk, Trezor, Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky


  Personál hovoří těmito jazyky:

  česky, anglicky, německy