Previous
Next

Rezervovat

Hotel

Čtyřhvězdičkový hotel, nekuřácké pokoje.

Hotel Restaurant Darwin disponuje 14 pokoji v 1. nadzemním podlaží (bez výtahu).

Hotel nabízí dva jednolůžkové pokoje, deset dvoulůžkových pokojů a také dvě mezonetová apartmá. Všechny typy pokojů jsou nekuřácké. Ve všech pokojích najdete elegantní koupelnu s otevřeným sprchovým koutem a protiskluzovou podlahou, ložnici s pracovním stolem nebo komodou, satelitní LED TV, bezplatné WiFi připojení k internetu a ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech i bezplatné využití trezoru. Ve všech pokojích podlahové vytápění. Každý pokoj nabízí rozdílné dekorování, čímž získává zcela záměrně jinou atmosféru.

Pro konání malých konferencí a meetingů, soukromých oslav pro Vás máme připraven salónek pro cca 15 osob.

Vybavení

Exteriér

Venkovní restaurace v zahradě, sluneční terasa v 1. podlaží.

Aktivity

Hotel jako státem chráněná kulturní památka nemá k dispozici žádné vlastní prostory pro sportovní vyžití nebo relaxaci, ale v blízkém okolí naleznete jak golfové hřiště (https://www.praguecitygolf.cz/), tak možnost dalších sportovních aktivit např: https://www.hamrsport.cz/cs/branik/. Zhruba 500 m od hotelu vede cyklostezka podél řeky až do centra Prahy nebo nová část do Vraného nad Vltavou

Jídlo a pití

Restaurace 11 – 23 hod, široká nabídka jídel a pití včetně jídel vegetariánských a bezlepkových.

Internet

Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Pouze v jednolůžkových pokojích upozorňujeme na pomalejší připojení.

Parkování

Přímo před hotelem jsou veřejná parkovací místa. Parkování je zdarma a bezpečné (s kamerovým systémem). V případě, že budou místa obsazena, zaparkovat můžete i v okolních ulicích nebo na placeném parkovišti na náměstí, které leží jen 100 m od hotelu a od 18 hod do 7 hod rána je zdarma.

Podmínky

Příjezd

Příjezd do hotelu je možný od 14:00h do 21:30h

Odjezd

Odjezd z hotelu je možný do 11:00h

Zrušení rezervace

Bezplatně lze stornovat pobyt do 3 dnů před plánovaným příjezdem. V případě stornování  pobytu 2 dny před příjezdem Vám budeme účtovat 50 % z ceny pobytu. V případě stornovaní pobytu později anebo v případě, že do hotelu nepřijedete budeme Vám účtovat 100 % z ceny pobytu

Děti a přistýlky

Dětská postýlka pro dítě do 2 let se neplatí. Za přistýlku pro starší dítě nebo dospělého se platí 700,- Kč na osobu a noc. Maximální počet přistýlek/dětských postýlek na pokoji je 1. Přistýlky jsou na vyžádání a musejí být potvrzeny hotelem.

Zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena

Příjmámě platební karty

V hotelu i restauraci lze platit hotově v českých korunách, ale přijímáme i platební karty. V hotelu lze navíc platit i v EUR hotově.